Návod k použití: MetaVoice

MetaVoice je nástroj pro konverzi hlasu, který umožňuje uživatelům prezentovat mluvené slovo bez sdílení svého skutečného hlasu. Bezplatná verze dovoluje 30sekundové nahrávky s výběrem z osmi hlasů.

Návod k použití: MetaVoice
MetaVoice, 2023 

Jestli se někde chystáte prezentovat mluvené slovo, ale přitom nechcete sdílet svůj reálný hlas, tohle je přesně nástroj, který potřebujete. V bezplatné verzi na něm sice nahrávky mohou mít pouze 30 sekund, ale věřím, že i tak si najde své uplatnění. Díky tomu, že původní zvuk do něj vkládáte vy se svou intonací a výslovností, zvládá MetaVoice docela obstojně i češtinu.

audio-thumbnail
Recording 1692173758526 metavoice dex
0:00
/25.72
audio-thumbnail
Recording 1692173758526 metavoice eva
0:00
/25.72

JAK METAVOICE POUŽÍT:

MetaVoice - Real-time AI Voice Changer
Real-time AI voice changer. Speak up with confidence & let your emotion shine through with unique, ultra realistic human like voice modifiers.

Krok 1: Na stránce MetaVoice v první řadě klikněte na možnost Convert Your Voice (Zkonvertovat váš hlas).

Krok 2: Než se dostanete k samotnému přihlášení, můžete si funkci této aplikace vyzkoušet, abyste věděli, jestli je pro vás vůbec zajímavá. Stačí přes velkou ikonu mikrofonu namluvit desetisekundovou nahrávku svého hlasu. Aplikace ji následně jako příklad převede do jednoho ženského a jednoho mužského hlasu.

(Zkoušku můžete klidně přeskočit a rovnou vybrat v pravém horním rohu možnost Get started)

Krok 3: Můžete si založit nový profil, nebo pokračovat pomocí svého již existujícího účtu Google.

Krok 4: Tuto aplikaci lze používat i zdarma, ovšem, jak už bylo řečeno v úvodu, vaše nahrávky pak mohou mít pouze 30 sekund. Dalším omezením je výběr pouze z osmi typů hlasů, pěti ženských a tří mužských. Také máte možnost za měsíc vyprodukovat dohromady jen 5 minut zvuku. Pro delší nahrávky a odemčení všech 42 hlasových avatarů je již třeba předplatné.

K možnostem předplatného se dostanete záložkou Plans.

Krok 5: Pro začátek vás přivítá Voice Changer. Zde můžete nahrát celých 30 sekund svého hlasu, nebo použít zvuk, který již máte uložený ve svém zařízení. I v případě, že byste vložili delší nahrávku, výsledek bude mít stále pouze 30 sekund.

Krok 6: Po vytvoření nahrávky se u každého avatara objeví možnost Preview. Můžete si tak pustit několikasekundovou ukázku každého nabízeného hlasu. Vzhledem k tomu, že tato ukázka vzniká přímo z vaší nahrávky, nelekejte se, když její vytvoření bude chvíli trvat. Vzhledem k tomu, že samotné generování ubírá čas z celkového počtu volných minut, vybrat si podle ukázky se velmi hodí.

Krok 7: Následně označíte hlas, který vám nejvíce vyhovoval (můžete jich vybrat i více) a kliknete na Convert. Na tlačítku se vám zároveň zobrazí, kolik času bude odečteno z vašich volných minut.

Krok 8: Vytvořené nahrávky si následně můžete přehrát a stáhnout.

Zdroj:

Skvělé! Úspěšně jste se zaregistrovali.

Vítejte zpět! Úspěšně jste se přihlásili.

Úspěšně jste se přihlásil/a k odběru Al trendy.cz - Vaše brána do světa Al.

Úspěch! Zkontrolujte svůj email pro magický odkaz k přihlášení.

Úspěch! Vaše fakturační informace byly aktualizovány.

Vaše fakturační údaje nebyly aktualizovány.