Návod: Wonderplan

V tomto článku se můžete podívat na Wonderplan, se kterým dokážete naplánovat dokonalou dovolenou. Snadno vytvořte osobní cestovní plán, od výběru destinace po aktivity a preferované stravování.

Návod: Wonderplan
Wonderplan.ai, 2023

Zimní dovolené jsou v plném proudu, někteří již brzy začnou objednávat s předstihem dovolenou na příští léto. Letenky i hotel si najdete, ale pak před Vámi stojí ještě jedna velká výzva. Jaký vymyslet program? Můžete se rozhodnout strávit celé dny na pláži či u hotelového bazénu, pokud byste ale rádi od své dovolené dostali více, určitě se Vám bude hodit Wonderplan.

JAK WONDERPLAN POUŽÍVAT:

Wonderplan - Best AI Trip Planner, AI Travel Assistant
Wonderplan is your smart travel companion, an AI Trip Planner like no other. Seamlessly organize trips, receive expert suggestions, and embark on unforgettable adventures. Start exploring with Wonderplan today!

Krok 1: Na adrese wonderplan.ai můžete začít plánovat i bez přihlášení, máte ovšem také možnost přihlásit se přes Google. V takovém případě se Vám v horním menu objeví navíc kolonka Trips, ve které se ukládají vaše předchozí plány. Ať už s přihlášením, nebo bez něj, začít musíte kliknutím na možnost Get started–it´s free.

Krok 2: Nyní se rovnou dostáváte k vyplnění detailů o své cestě. Nejdříve vyplníte, kam cestujete. Můžete zadat celou zemi, nebo přímo město. Je ale možné, že některá menší města vyhledávač nebude znát. Dále pak vyplníte datum cesty a kolik dní plánujete zůstat. Bohužel momentálně nelze zadat více než 7 dní. Zvolíte si také, jaký máte na dovolenou přibližný rozpočet, aby plánovač věděl, v jaké cenové rovině se pohybovat.

Krok 3: Samozřejmě jinak vypadá dovolená pro skupinu kamarádů a jinak pro rodinu s dětmi, proto nyní také navolíte, s kým na dovolenou jedete. Aby se plánovač trefil do vašich preferencí, můžete si také zvolit, jaké aktivity vás zajímají, od pláží přes prohlídku města či festivaly až po noční život. Na konci si ještě případně můžete zvolit, jestli požadujete vegetariánské či halal stravování.

Krok 4: Když si zvolíte vše, co potřebujete, můžete pokračovat přes tlačítko Submit vpravo dole. Následně se Vám objeví plán Vaší dovolené. Vpravo vidíte mapu míst, která podle plánu navštívíte. Vlevo si pak můžete přečíst nějaké základní informace o Vaší cílové destinaci a tipy na ubytování.

Níže pak již najdete program na jednotlivé dny. Pokud Vám některá položka nebude vyhovovat, můžete ji smazat či nahradit něčím jiným dle vlastní volby.

Dole pak najdete také soupis předpokládaných nákladů na Vaši cestu.

Krok 5: Nahoře najdete také možnost si samotný plán cesty stáhnout v PDF.

Tip: V menu nahoře se pod záložkou Deals skrývají slevové kupony a tipy na všelijaké služby spojené s cestovním ruchem – na samotnou cestu, ubytování, pojištění i zajímavé aktivity.

Skvělé! Úspěšně jste se zaregistrovali.

Vítejte zpět! Úspěšně jste se přihlásili.

Úspěšně jste se přihlásil/a k odběru Al trendy.cz - Vaše brána do světa Al.

Úspěch! Zkontrolujte svůj email pro magický odkaz k přihlášení.

Úspěch! Vaše fakturační informace byly aktualizovány.

Vaše fakturační údaje nebyly aktualizovány.