Návod k použití: CrearAi

CrearAi je umělá inteligence využívající technologii GPT-3 k pomoci lidem při psaní lepších textů. Virtuální asistentka Zoe analyzuje text a navrhuje zlepšení v gramatice, slovní zásobě, struktuře a poskytuje relevantní informace. Přinášíme Vám návod, jak můžete tuto aplikaci použít.

Návod k použití: CrearAi
CrearAI, 2023 

CrearAi je umělá inteligence využívající technologii GPT-3 k tomu, aby pomáhala lidem psát lepší texty. Můžete do ní zadat, co potřebujete napsat, a virtuální asistentka Zoe následně analyzuje Váš text a navrhne různé způsoby, jak ho vylepšit. Může například poradit s gramatikou, slovní zásobou, strukturou textu či poskytnout relevantní informace k tématu, o kterém píšete. I v případě specifických požadavků se snaží najít nejlepší možné řešení.

JAK CREARAI POUŽÍT:

Crear ai

Krok 1: Abyste mohli CrearAi používat, musíte si vytvořit účet. Můžete si jej zdarma vytvořit či se přihlásit pomocí účtu Google. Do e-mailu Vám následně přijde odkaz na jeho ověření, na který musíte kliknout a přesměruje Vás rovnou do rozhraní aplikace.

Krok 2: První možnost využití aplikace je prosté zadání textu, které se následně Zoe snaží co nejlépe splnit. V tomto bodě ještě můžeme vidět velkou podobnost s klasickými chatboty jako ChatGPT.

Krok 3: To, čím se od zmíněných chatbotů CrearAi odlišuje, naleznete v panelu nalevo. Doteď jsme se nacházeli v prvním zmíněném módu (Zoe - Your AI Friend), otevírají se nám ale mnohé další možnosti.

Krok 4: Pod možnosti Compose Anything se Vám otevře mnoho šablon, přes které můžete tvořit přesně takový text či popisek, jaký potřebujete. Můžete si tak vytvořit popisek k fotce na Instagram, příspěvek na Twitter, ale i napsat esej a mnoho dalšího.

Krok 5: U instagramového postu stačí vyplnit krátký popis toho, co se nachází na fotografii, zvolit, v jakém tónu by text měl být (informal, formal, casual), zadat několik klíčových slov, která by ve Vašem postu neměla chybět, a následně se ještě rozhodnout, jak moc kreativní výsledek očekáváte. Když máte zadání vyplněno, stiskněte Generate a systém Vám nabídne pokaždé tři varianty k výběru. Příjemným bonusem je, že tato aplikace ovládá i češtinu.

Krok 6: Po zvolení funkce Transform text můžete upravit stávající text. Tato možnost umožňuje snadno přepracovat existující text, vytvořit jeho stručný souhrn nebo jej přeložit do jiného jazyka. Je také třeba zmínit funkci Write Better Email, která Vám pomůže vytvořit odpověď podle obsahu e-mailu, na který chcete reagovat, nebo vytvořit zcela novou zprávu.

Krok 7: Generování v češtině někdy může chvíli trvat, nelekejte se tedy, když výsledek nevyskočí okamžitě.

Krok 8: Aplikaci lze používat i zdarma, ovšem s jistými omezeními. Tím hlavním je limit 5000 slov na měsíc.

Zdroj:

Skvělé! Úspěšně jste se zaregistrovali.

Vítejte zpět! Úspěšně jste se přihlásili.

Úspěšně jste se přihlásil/a k odběru Al trendy.cz - Vaše brána do světa Al.

Úspěch! Zkontrolujte svůj email pro magický odkaz k přihlášení.

Úspěch! Vaše fakturační informace byly aktualizovány.

Vaše fakturační údaje nebyly aktualizovány.