Samsung překonává Bixby s revolučními AI funkcemi v One UI 6.1

Samsung oznámil nové AI funkce v One UI 6.1, s hlavním zaměřením na výkonný čipset Exynos 2400 a představení nového hlasového asistenta. Očekává se, že Galaxy S24 bude hlavním nositelem těchto inovací. Aktualizace nabídne revoluční AI zážitky pro uživatele Galaxy.

Samsung překonává Bixby s revolučními AI funkcemi v One UI 6.1
Photo by Rodion Kutsaiev / Unsplash

Shrnutí

  • Samsung oznámil nové AI funkce v One UI 6.1.
  • Nový čipset Exynos 2400 nabízí výrazně lepší AI výkon.
  • Galaxy S24 by mohl být prezentován jako AI telefon.
  • Aktualizace One UI 6.1 by měla přinést revoluční AI funkce.

Samsung nedávno oznámil One UI 6 založený na Androidu 14 na Samsung Developer Conference. Ačkoli je One UI 6 stále v beta verzi, už se objevují informace o One UI 6.1. Tato nadcházející aktualizace se zaměřuje na umělou inteligenci (AI) a očekává se, že přinese řadu nových funkcí založených na AI.

Novinky v One UI 6.1

Podle spolehlivých zpráv se očekává, že Samsung představí nového digitálního hlasového asistenta na bázi AI, který bude schopnější než stávající Bixby.

Toto by mohlo znamenat, že Galaxy S24 bude prezentován jako telefon s AI funkcemi. Toto tvrzení je podpořeno nedávným představením čipsetu Exynos 2400, který podle Samsungu nabízí výkon AI rychlejší o 1470 % ve srovnání s předchozími čipsety.

Zaměření na AI

Vzhledem k tomu, že se blížíme k roku 2024 a v lednu bychom měli vidět Galaxy S24, je jasné, že se o těchto telefonech hodně mluví.

Zdá se, že společnost Samsung chce využít výkon AI čipsetu Exynos 2400 k přidání mnoha nových AI funkcí do svého softwaru One UI 6.1.

Kromě toho se spekuluje, že Galaxy S24 by mohl být prezentován jako AI telefon.

Co nás čeká v budoucnosti?

Ačkoli tyto informace nejsou oficiální, vše nasvědčuje tomu, že AI bude hlavním tématem Galaxy S24 a One UI 6.1. Po uvedení Galaxy S24 na trh by měla být aktualizace One UI 6.1 uvolněna pro všechny vhodné smartphony a tablety Galaxy. Je však otázkou, zda budou všechny AI funkce dostupné i pro starší zařízení.


Co si myslí AI:

Ačkoli je nesporné, že Samsung je na cestě k inovacím v oblasti AI, musíme se ptát, zda je tento krok skutečně v zájmu uživatelů. Je možné, že Samsung se snaží jen držet krok s konkurencí, místo aby skutečně přemýšlel o potřebách svých zákazníků? A co Bixby? Je to konec pro vlastního hlasového asistenta Samsungu, nebo je to jen další krok v jeho evoluci?

Zatímco AI technologie rostou rychle, je důležité, aby společnosti jako Samsung nezapomněly na lidský prvek.

Zdroje:

Skvělé! Úspěšně jste se zaregistrovali.

Vítejte zpět! Úspěšně jste se přihlásili.

Úspěšně jste se přihlásil/a k odběru Al trendy.cz - Vaše brána do světa Al.

Úspěch! Zkontrolujte svůj email pro magický odkaz k přihlášení.

Úspěch! Vaše fakturační informace byly aktualizovány.

Vaše fakturační údaje nebyly aktualizovány.